Germany Turkey Euro 2012 SoccerSporting Gijón chciałby powtórzyć sytuację, która miała miejsce niemal dokładnie rok temu, gdy konsultowany z Atletico Madryt. Atletico musi szerzyć swoją siłę, bo czeka na następny tydzień wymagającym pojedynku Ligi Mistrzów.

Atletico Madryt czeka bardzo trudne programu i być może decydujący miesiąc. W Lidze Mistrzów czeka na Bayer Leverkusen, który nie może być największym faworytem do wygrania "Big eared Pucharów, ale przynajmniej być niewygodne i głodny przeciwnikiem. Miałem z nim hiszpańska jednostka radził i wygrał oba pojedynki, to będzie minimalnych kosztach wiele sił . Nawet wcześniej, ale ma jazdy grono Simeoneho ostrość na krajowej ligi pojedynku.

Atlético miał miejsce w lidze nie jest łatwym pozycji. Z jednej strony, ucieka nie tylko Unibet bonus pierwszy Real Madryt z Barceloną sekundę, ale również trzeci Sevilla przeżywa wiele zabawnych rocznika. Z drugiej strony, naciska na Atlético piątym Real Sociedad, który jest tylko jeden punkt i ma plany drażnić tradycyjne uczestnika Ligi Mistrzów. Walka o LM zamiast Lidze Europejskiej nie jest definitywnie rezygnując ani Villarreal, który sprawia, że ​​całą sytuację bardzo niebezpieczne dla Atletico.

Po meczu remis z Barceloną w ramach Copa del Rey z Atletico się pozbierała i przygotował cenne trzy punkty przeciwko Celta Vigo. W tym meczu, ale zespół Simeoneho wyciągnął krótki koniec praktycznie cały mecz jako goście prowadził dwukrotnie. Aż zabawne zakończenie, w którym Carrasco uderzył z Griezmannem, gwarantując Club Madryt trzy punkty. Ale znowu, to był bardzo mdły konkurs w doprowadzeniu Colchoneros.

Potrzeba poprawy trener Diego Simeone świadomi. "To wspaniałe, że nie poddaje się i cały zespół pokazał ducha walki. To bardzo pomaga. Dzięki mocy jako takiej, ale nie jest zadowolony, bo nie pokazują tego, co chcieliśmy. Celta nas było więcej niż równej konkurencji, a muszę przyznać, że jest to wynik był okrutny., ale chcemy więcej. wiemy, co mamy słabości, które musimy sobie nawzajem dużo pracować i jesteśmy zdeterminowani, aby to zrobić, chociaż to będzie trudne ", powiedział argentyński trener.

Będzie rywalizować Sporting Gijon, który również nie może być zadowolony ze swojego występu. Gijón wygrał tylko dwa pojedynki z ostatnich dziesięciu lat i należy do 18 miejscu, co pozwala mu szybować tylko kłopoty. Obecnie ma 16 punktów na swoim koncie, dla której zawdzięcza ona przykład ostatniej rundzie, w którym Sporting końcu udało się uzyskać trzy punkty w pojedynku z Leganés. Trochę nadzieję dla drużyny gospodarzy w tym, że Atlético wygrał w El Molinón po raz ostatni w 2008 roku! Od tamtej zbyt wąsko i nie stracił tu również jego ostatniej wizyty.