Pokud si myslíte, že dětská móda stojí na místě a nevyvíjí se, pak jste bohužel mýlí. Téměř všechny známé značky dámského a pánského oblečení a bot se vydává každoročně a kolekce pro děti všech věkových kategorií. To nejlepší z dětské módy podzim-zima 2012/2013 – v našem dnešním přehledu.

Hezké oblečení pro novorozence, děti vyrábí francouzská značka Tartine et Chocolat. Věci této značky nosí děti Heidi Klum a dcera "" Jerry . Jaké dítě a dospělý není snil o tom mít celou skříň oblečení od Gucci! Značka vyrábí oblečení a obuv pro děti od prvního měsíce života. Pro ty malé tam jsou obleky s proprietární znakem Gucci v podobě dvou písmen G, pro děti starší 2 let – zimní bundy s přírodní kožešinou, pletené pončo, šaty ze sametu, a dokonce i malé kabelky s logem Gucci.
Dolce & Gabbana
Dětské kolekce Dolce & Gabbana je velmi podobné jako dospělí. Dívky a chlapci v nich může najít pro sebe saka s květinovými výšivkami, tašky a šaty pod leopard, kašmírové svetry a kostýmy, jako jejich maminky a tatínky.
Burberry
Anglická značka Burberry v sezóně podzim-zima 2012/2013 připravuje pro děti malé kopie oblečení z kolekce pro dospělé. Máma a dcera mohou sobě stejná trička s a kabát s mašle a táta a syn – jsou stejné pláštěnky a gumové holínky s rozeznatelné vzorem v kleci.
Little Marc Jacobs
Marc Jacobs miluje používat kreslených hrdinů ve svých sbírkách, takže oblečení a kolekce pro děti se stal logickým pokračováním jeho zlomyslný kreativity pro Marc by Marc Jacobs. V sortimentu dětské linky Little Marc Jacobs podzim-zima 2012/2013 je balet byty s pads, z umělé kožešiny, svetry s hrdiny komiksů a bundy s absurdní na zádech.
Stella McCartney
Stella Mccartney vydal první sbírku dětského oblečení v tomto roce a nazvala ji Little Miss Stella. Návrhář začít malé: ona vytvořil celkem sedm dětských věcí s obrázky z pohádky a je v lepenkové nádoby, připomínající krabice od dětské obědě Happy Meal z Mcdonald ' s.
Dior
Dior dává možnost všem malým holčičkám, aby se promění v opravdové dámy. Reklama nové kolekce Baby Dior Couture podzim-zima 2012/2013 byl představen v Paříži a její hrdinky, jako dospělí, hráli roli , kteří se rozhodli spolu s jeho malým psem podívat do butiku Dior za novými , kabát a .

 

 

Viz i: dětské polštáře