Autor článku: www.banaby.sk


Jedlo a pitie sú tiež veľmi dôležité. Akékoľvek potraviny s majonézou a piť vodu len z fľaše. V potravín, majonézy, patogénne mikroorganizmy sa vyvíjajú veľmi rýchlo, to nemôže byť skladované dlhú dobu, najmä v horúčave.
Ovocie z trhu umyť dôkladne, je lepšie obarenie po umytí s vriacou vodou, alebo vyprať a mydlom, potom dôkladne ju opláchnite vodou. Bobule, ktoré po umytí stratiť svoj vzhľad a chuť (malina a moruša), je lepšie nebrať. Nie sú umyté správne. Moja dcéra bola otrávená s moruša, a mala hnačky. Zvláštne ovocie je lepšie nejesť, môžu spôsobovať alergie alebo zažívacie ťažkosti. Kebab nie je najlepšie, otravy grilovanie príliš často k riziku a zničiť zvyšok.
Deti potrebujú pokoj. Ak chcete cestovať na dovolenku všetky pamiatky, drive s deti po 12 rokoch. Ako skúsenosť z mojich priateľov, deti do 11 rokov starý unavený, ako aj deti do 7 rokov. Takže tour je lepšie navštíviť alebo jesť v tých, ktoré listy nie viac ako 1,5-2 hodiny.
V 4 rokov moja dcéra išla na 5 hodinová prehliadka, že bol unavený a zaspal v autobuse. Zatiaľ čo každý kontrolované kláštora, sledoval som spiace dieťa na autobus. Za 5 rokov sme išli na kratšiu túru (3 hodiny cesty), prvý 1,5 hodiny, ona ešte vydržal, potom som sa nemohol dočkať pre toto turné až do konca.
Keď jej dcéra bola 6 rokov, som odmietol všetky city, kde budete sú viazané na skupinu a začal organizovať ich sám. V tomto prípade, môžete kedykoľvek zastaviť tour a ísť domov na odpočinok.
Veľmi pohodlné veľké komplexy pri cestovaní s dieťaťom, ako je vodné parky a zábavných parkov. Tu môžete jesť, a sedieť, keď sú unavení, nie je potrebné podržte skupinu, strach zo straty, potom nie je wc.
Turistika vo veľkej detský svet bude pre vaše dieťa a zábavy a zábavy. Takže, ak cestujúci určené na prekvapenie dieťa a ste pripravili pre tento nástroj, neváhajte obchodu. Najmä, ak sú tam schody a fontány a detského kaviareň s hracie automaty. Vaše dieťa bude mať veľa radosti.
Príroda, stromy, hory, architektúry je malé deti. To je viac, pre teenagerov, ktorí sú začiatku oceniť a pochopiť povahu. Pri cestovaní s malým dieťaťom, kríkov a rybníkov, prirodzene, nič nezvyčajné, že nenašiel žiadne, v reze súvahe alebo vo veľkosti jazero alebo rieka. Takže ak chcete viesť malé dieťa do arboréta, alebo Parku okolo rohu na javor — rovnakým spôsobom ako on sa nestará. Ale na kúpanie a kopať v piesku môže donekonečna. Prosím, byť vedro, lopata, dáždnik, a môže stráviť deň relaxáciu na pláži.